Wil je even dat je kleintje je een tijdje gerust laat zodat je kan doen wat je van plan bent te doen? Koop dan een robotstofzuiger en laat deze rondrijden in het huis. Hiermee sla je dus twee vliegen in één klap. Je huis wordt gestofzuigd en je kleintje wordt vermaakt.
Dit jaar zijn de kwalificaties van de MarbleLympics (zeg maar de Olympische spelen van de knikkers) reeds afgelopen. Welke deelnemers en welke teams geplaatst zijn vertellen we je nog niet. Dit kan je zien op het einde. We kunnen wel zeggen dat het soms zeer spannend was met bepaalde overwachte comebacks en enkele milimetersprints.
De nieuwe spelconsole van Nintendo: De Shii. Speciaal voor de vrouwen ontwikkeld met als spelletjes: strijken, breien, naaien, koken, ... Een aanrader als kado!