Filmpjes - Dieren: WIE IS ER DE STERKSTE OP HET HOF?

Wie denkt er de baas te zijn op deze boerderij. Deze kleine babygeit daagt een volwassen kip uit om te bewijzen dat hij de sterkste is.

2.769 100% (7)
Willekeurige filmpjes
13 minuten aan kattenfilmpjes
Neem nu even een pauze en kijk nu de volle 13 minuten naar dit filmpje met de grappige momenten uit het leven van de kat. Na het bekijken zal je toch even een momentje tot rust gekomen zijn in het hectische leven van nu. Doen!
Een VW kever met een originele caravan.
Heb je al eens een kever met een caravan gezien. In het jaar 1974 hebben een paar slimme mensen de trekhaak speciaal voor de kever ontworpen. Met bijbehorende speciale caravan voor trektochten.
Spelen met de airbag
Awesome Russian Airbag Explosion - Watch more Funny Videos Kan je nog dommer zijn dan deze domme mens. Speel niet met airbags want deze hebben een enorme kracht als deze opengaan.
Rijles in een Porsche
Je bent juist 18 jaar geworden en begint aan je eerste rijles. De instructeur komt aan gereden met de leswagen en die blijkt een Porche te zijn. Hoe reageert men hierop?
Kleertjes passen
Let op wanneer je je ondergoed gaat passen in een kleerkamer. Voor je het weet beland je voor het grote publiek.
Oeps afslag gemist
Wat doe je als je een afslag gemist hebt? Ja juist, eventjes spookrijder spelen.