Filmpjes - Ongelukjes - Fails: WAT KAN ER FOUT GAAN

Je kent misschien het spreekwoord: wat kan fout gaan zal fout gaan. En dit is de waarheid in deze compilatie van korte fragmentjes.

1.584 100% (3)
Willekeurige filmpjes
Stofzuiger starten
Deze niet-nieuwe huisman zal voor de eerste keer proberen met een stofzuiger te werken. Ik ben benieuwd hoe dit afloopt.
De honden gaan een dagje naar zee
Een prachtig filmpje met honden die er een dagje op uit trekken naar de zee. Met hun parasol, zwembroek, ... Prachtig om te zien hoe deze honden getraind zijn om zo voor de camera te acteren!
Duivelse baby
Wat doe je als je op straat een eenzame baby hoort huilen in een kinderwagen? De meeste mensen gaan kijken om hem te troosten. Maar wat je niet weet is dat er een duivelse robotbaby in die kinderwagen ligt om de mensen de duivel aan te doen.
Lange tankwagen
Deze supertruck is lang genoeg om veel mazout te vervoeren. Maar dan niet in de smalle steegjes van Brussel!
Mario Kart met hoverboards
De leden van een amerikaanse comedy groep Warp Zone hebben een real-life versie gemaakt van het populaire Nintendo spelletje Mario Kart 8. In plaats van karts wordt gebruik gemaakt van hoverboards, maar voor de rest is het zoals het is in het echte spelletje, dus met speciale effecten, valkuilen. Op het einde mag Super Mario zich als de enige echte [...]
Ode aan de kat
Mag ik dan bij Miauw miauw miauw. Het nummer van Nick en Joran is een ode aan onze liefste schattige katjes en poesjes.