Moppen - Allerlei: DOMME VRAGEN

  • Kapper: en hoe moet het gebeuren? Klant: bij voorkeur gratis.
  • Fred: denk jij dat er mensen op de maan wonen? Koss: natuurlijk, er brandt s'avonds toch licht?
  • Aan de kassa van het theater. 'Twee kaartjes a.u.b.' 'Voor Romeo en Julia?' 'Neen, voor mijn vrouw en voor mij!'

72.347 66% (194)
Willekeurige moppen
Toppunten
Wat is het toppunt van snelheid? Als je tweede vrouw zo snel bij je wegloopt dat ze de eerste nog inhaalt.
Muziek
"Hoe is het met uw dochter?" Ze speelt toch viool?" "Jazeker! en hoe! Ze mag straks vier maanden in Amerika spelen." "Is dat niet verschrikkelijk duur?" "Nee hoor, de buren hebben het geld bij elkaar gebracht!"
Gevangenis
Een man vraagt aan zijn kleine buurjongetje: "Wat doet jouw vader eigenlijk?" Het jongetje antwoordt: "Die is cellist." De man: "Cellist? Ik wist niet dat je vader aan muziek deed." Jongetje: "Dat doet hij ook niet. Maar voor zijn laatste inbraak heeft hij twee jaar cel gekregen."
Leger
Er staat een paar militairen tegenover elkaar op te scheppen over hoe hoog hun IQ wel niet is. Dan komt er iemand naast hen staan, die al een tijdje heeft staan luisteren. Hij zegt: "Nee jongens, het meten van je slimheid aan de hand van het IQ is allang verleden tijd. Ze hebben allang een nieuwe eenheid gevonden: de 'tère.'" Al die militairen kni [...]
Ambtenaren
Weet je waarom 21 maart is uitgeroepen tot de dag van de ambtenaar? Op 21 maart is de winterslaap voorbij en begint de voorjaarsmoeheid.
Nederlanders
Twee Nederlanders lopen op straat en zijn in gesprek. 1e Nederlander: "Wat ik van de week heb meegemaakt is werkelijk on-ge-lo-fe-lijk!" 2e Nederlander: "Wat dan?" 1e Nederlander: "Ik liep dus op de markt en toen kwam ik een oude bekende tegen die ik al een jaar of tien niet gezien had." 2e Nederlander: "Man, dat is nog niets." 1e Nederlander: "Hoe [...]