Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Grappig » En we goan nog nie naar huis...

Filmpjes - Grappig: EN WE GOAN NOG NIE NAAR HUIS...

Een teveel aan alcohol in je bloed zorgt voor evenwichtstoornissen. Het rechtop blijven is dan al moeilijk, maar het rechtkomen na een val is nog veel moeilijker. Deze niet-acteur toont het even recht voor de neus van enkele passagiers die langs de kant van de weg even staan te wachten.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Bobcat opladen

Wanneer onze werkmensen gedaan hebben met hun werk, dan zetten ze hun bobcat op de wagen en zijn ze weg. Maar wat als je als laatste overblijft?

Filmpje: Rijden met een auto zonder remmen

Durf jij te rijden met een auto zonder remmen in het drukke verkeer van de binnenstad? Deze chauffeur waagt zich er aan maar heeft de hulp van enkele collega's nodig om de nodige schade te vermijden. In Europa was deze wagen zeker afgeleurd bij de autokeuring.

Filmpje: Gin voyage voe mie

Met het faillisement van Neckerman en de aflastingen van vele vliegreizen van TUI is er weinig hoop om onbezorgd naar het buitenland op reis te gaan. In plaats van te zagen hebben deze twee mannen tijdens hun quarantaineperiode dan maar een parodie gemaakt op J'aime la vie

Filmpje: Bril op sterkte

Als je geen bril hebt van Hans Anders, dan ben je niet veilig op het strand.

Filmpje: Traviata - Verdi

Een opera van Verdi. Geen echte muziekanten deze keer maar wel met de plasticine ventjes versie.