Logo LachJeKrom.com
» Start » Filmpjes » Sport » RedBull Tuk IT race met Tuktuks

Filmpjes - Sport: REDBULL TUK IT RACE MET TUKTUKS

In Sri Lanka en Cambodia vindt jaarlijks het Tuk Tuk Tournament plaats waar de deelnemers het land moeten doorkruisen met hun eigen kleine Tuktuk. Op hun had kruisen ze zowel goede asfaltwegen als aarden weggetjes of riviertjes of zelfs een parcours voor motocrossers. Enkel met snel reactievermogen en creativiteit halen de chauffeurs en hun bijzitters de meet.

Willekeurige filmpjes

Filmpje: Man aan de haak slaan

Dit is nu een filmpje die het gezegde "een man aan de haak slaan" wel zeer letterlijk neemt. Maar zoals gewoonlijk zijn de vrouwen niet tevreden over de grootte van de vis.

Filmpje: De gorilla danst

Laten we gaan kijken naar het nieuwste dansspectakel in de zoo. Een gorilla die kan dansen.

Filmpje: IJsfissa in Turkije

Mmm lekker... een ijsje dacht deze man. Maar toen hij een hoorntje vroeg aan de ijsventer dacht hij niet dat hij zoveel beetgenomen zou worden met zijn hoorntje. Uiteindelijk heeft hij toch kunnen smullen van zijn lievelings ijskreem.

Filmpje: Opkomend tij

Wanneer het water snel opkomt bij vloed mag je zeker niet te dicht bij de rand staan. Zelfs al staan er hekkens en hoge muren toch ben je niet veilig. Ook zelfs wanneer de golf met het water al bij je voorbij is dan nog kan het terugkeren. En je houdt het zeker niet droog wanneer het water over de dijk spat.