Logo LachJeKrom.com
» Start » Helpdesk » Multimedia en Spel » Ik heb geen office?

Helpdesk - Multimedia en Spel: IK HEB GEEN OFFICE?

Word Viewer
Excel Viewer
Powerpoint Viewer

Willekeurige helpdesk

Helpdesk: Bestanden met *.PPSX openen in Office 2003

Vanaf Office Powerpoint 2007 (en 2010) krijgen alle powerpoint presentaties automatisch de extensie *.PPSX of *.PPT. Deze kunnen standaard niet geopend worden met Powerpoint versies van 2003 of lager. Gelukkig heeft Microsoft speciaal voor deze personen een Compatibiliteitspakket samengesteld. Deze heeft als taak om het mogelijk te maken om vanuit  [...]

Helpdesk: 404 Error of kan pagina niet vinden?

Probeer eens opnieuw te klikken. Als dat niet werkt, wacht enkele uren en probeer nog eens opnieuw. Als het dan niet lukt, verwittig ons met een mailtje met een duidelijke omschrijving welke link op welke pagina niet werkt. Het formulier vind je de contactpagina.

Helpdesk: Waarom staat er reclame rond de film?

Het filmpje staat op een speciale server die gebruikt wordt voor filmpjes. Deze is van een ander bedrijf (Youtube, Zippyvideos, ...) en haalt hun inkomsten voor het dataverkeer uit de advertenties rond de filmpjes.

Helpdesk: Zelfgemaakte pps?

Als je problemen hebt met het maken van powerpointjes? Ga dan te rade bij Google. Voor bijna alle problemen zijn de oplossingen daar te vinden!

Helpdesk: Het lukt niet om te sturen.

Om de gebruiker gemakkelijker te maken en de kans te vergroten dat de mail effectief bij de gebruiker toekomt zitten er enkele controles op de invoervelden. Als deze foutief zijn verschijnt een passende melding op het scherm. Om kaarten te verzenden heb je minimaal een IE5.5+ /Firefox / Opera browser nodig. IE5 voor de MAC werkt niet.