Logo LachJeKrom.com
» Start » Teksten » Werken » De nieuwe CAO

Teksten - Werken: DE NIEUWE CAO

Het nieuwe CAO

Beste medewerkers,

Op de Algemene MT-vergadering is het volgende besloten:

1. De kledij, waarmee u zich naar uw werkplaats begeeft, moet aangepast zijn aan uw salaris:
- Wanneer u met Prada schoeisel en Gucci kledij rondloopt gaan wij ervan uit dat u meer dan genoeg verdient en dus geen salarisverhoging nodig heeft.
- Wanneer u pover gekleed bent, moet u beter leren omgaan met uw geld, zodat ook u zich betere kledij kan veroorloven. We kunnen u in dit geval dan ook geen salarisverhoging toestaan.
- Wanneer u de gemiddelde merkenkledij van Jan Modaal draagt, bevindt u zich in de middenklasse en stelt u het goed. U hebt dan ook geen salarisverhoging vandoen

2. Familiale dagen en toegestane afwezigheid: Elke medewerker heeft vanaf heden recht op 104 dagen per jaar. Ze worden ook wel eens 'zaterdag' en 'zondag' genoemd.

3. Middagpauze:
- Magere mensen hebben recht op 30 minuten, omdat ze meer moeten eten om er gezond uit te zien.
- Mensen met een normaal gewicht hebben recht op 15 minuten, om een afgewogen maaltijd te nuttigen en alzo op hun gewicht te blijven.
- Mensen met overgewicht hebben recht op 5 minuten, meer tijd hebben ze niet nodig om een flesje 'Slim Fast' te drinken en een dieetpilletje in te nemen.

4. Ziekteverlof: Doktersbriefjes worden niet meer aanvaard. Als men naar de dokter kan gaan kan men ook naar het werk komen.

5. Gebruik van de sanitaire voorzieningen: Er wordt teveel tijd doorgebracht op de toiletten. Daarom is er vanaf nu een tijdslimiet van 3 minuten ingevoerd. Na deze 3 minuten gaat er een alarmsirene, wordt het toiletpapier vergrendeld, de deur geopend en wordt er een foto genomen. Na 2 overtredingen zal uw foto uitgehangen worden op het Informatiebord onder de categorie: 'Chronische Overtreder van het Arbeidsreglement'

6. Medische ingrepen: Zolang u hier werkt, hebt u al uw organen nodig. Denk er daarom zelfs niet aan om één of ander te laten verwijderen. Wij hebben u intact aangenomen, elke latere operatie zal dan ook beschouwd worden als een vorm van contractbreuk.

Het is onze betrachting om een positief arbeidsbeleid te voeren. Mogen wij u daarom dan ook vragen om al uw vragen, commentaar, zorgen, klachten, frustraties, irritaties, agressies en beschuldigingen aan iemand anders te richten dan aan ons.

Met vriendelijke groet,

De Directie.

Willekeurige teksten

Tekst: Beste woningbouw

Zinnen die allemaal afkomstig zijn uit brieven die door de jaren heen gestuurd werden naar het Amsterdams gemeentelijk huisvestingsbureau (door ontevreden bewoners): * Mijn vochtontwikkeling in de huiskamer is niet om te harden. * Even leg ik mij neer om U enkele letters toe te dienen. * Mag ik ruilen met mijn overbuurman daar die man weduwe is en  [...]

Tekst: Afkortingen van automerken

ALFA ROMEO -Alleen Lastige Flut Auto's Roesten Onder Meest Eenvoudige Omstandigheden AUDI -Als U Duwen Intereseert AUSTIN -Autotechnisch Uitgestorven Stuk Techniek In Nood BMW -Boeren Mest Wagen -Badkuip Met Wielen -Blijft Maar Werken -Bij Mercedes Weggegooid -Brood Meenemen Wegenwacht CHEVROLET -Creëert Heel Erg Veel Rook Of Loopt Echt Treurig  [...]

Tekst: Een vrouw zegt nooit

Zou onze relatie vanaf nu ook iets 'fysieker' kunnen worden? Het gaat me vervelen om alleen maar vrienden te zijn... Harige billen zijn enorm sexy, vind ik. Poeh, ruik je die! Goed gelukt, he? Deze diamant is VEEL te groot! Ik stop dat ding alleen in mijn mond als ik ook mag doorslikken... Ziet mijn kont er in deze kleding niet te klein uit? Ik ver [...]

Tekst: De ware feiten

* Als je 8 jaar, 7 maanden en 6 dagen zou schreeuwen, heb je genoeg geluidsenergie geproduceerd om 1 kop koffie te verwarmen. ( Niet echt de moeite dus!) * Als je 6 jaar en 9 maanden scheten zou laten, heb je genoeg gas geproduceerd om de energie van een atoombom te evenaren. ( hm, dat begint er al meer op te lijken.) * Het orgasme van een varken d [...]

Tekst: Salarisverhoging voor de penis

De penis vraagt om salarisverhoging De penis is het belangrijkste onderdeel van het mannelijke lichaam. Vandaar dat de penis in een brief salarisverhoging vraagt......... Ik, de penis, verzoek bij deze om een salarisverhoging en wel om de volgende redenen: * Ik verricht lichamelijke arbeid; * Ik werk in grote dieptes; * Bij alles wat ik doe ga ik a [...]