Logo LachJeKrom.com
» Start » Teksten » Werken » Sollicitaties in een interimkantoor

Teksten - Werken: SOLLICITATIES IN EEN INTERIMKANTOOR

"Feitenlijk alleenstaand single en wonend in een gekocht huis dat van men eigen is" = ...

Dit zijn de competenties van een kandidaat die reeds bij "Maiski" had gewerkt:
- Salaat in pottekes doen
- Salaat kuisen
- Salaat sorteeren
- Alles wat met salaat maaken heefd

Een spontane sollicitatie in de verkoop: "Ik kan goet met mensen om, mensen hebben mij graag en ik hun, ik zoek dus een werk als vertegenwoordiger of in de verkoop omdat ik van menselijk kontact houd. Ik ben dus zeer contactvaardig. Ik ben neig sociaal. Ik ben direkt vrij want ik zen alleen."

Ook een spontane sollicitatie: "Ik wil werken in den ALDI want daar gaan ik graag. Den Delhais is niks voor mij."

De 'comptenties' van iemand die in de horeca wil werken: "Ik kan opdienen met 3 borden, het aantal glazen weet ik ni, want als ne platoo vol sta hang et er van af of er bv e duvelglas of ne coca op staat. Den ene platoo is dus voller als den andere"

Via mail: "Ik kan ni lang rechtstaan want ik hem platvoeten. Daar is niks aan te doen. Den doktoor zegt dat ik zo gebooren ben"

Idem: "Ik wil werk. Ik heb mijn kinderen om de 2 weken. Ik zoek dus e werk waar ik 2 weken wel en 2 weken ni werk. Ik wil alles doen."

Deze is van een poetsvrouw: "Hallo, ik zen Rita en zen 56 jaar, ik kuis graag. Mijn man zegt, ga dan iets verdienen met te kuisen want dat kunt ge goed. Ik zoek dus een werk om te kuisen. Ik zen een proper op men eigen, maar zekers ook in huis. Liefst 1 of dagen in de week, maar ni op woensdag, want dan kuis ik zelf bij mij. Ik breng zelf alles mee, want ik kuis enkel met MR Proper of ST Marc, da zijn de beste."

Deze van een zwangere vrouw: "Ik ben reeds 5 maand in verwachting. Ik weet niet of ik daarna nog kan werken, want als de kleine van Benny is moet ik van hem niet meer gaan werken, maar als Ludo de vader is dan is het dringend dat ik een werk nodig heb, want dan wilt Benny er niks meer mee te maken hebben, en Ludo heeft ook geen werk."

Willekeurige teksten

Tekst: 70 waarom het tof is een kerel te zijn

0. Een gemiddeld telefoongesprek duurt 30 seconden; 1. Vrijwel al het naakt op TV is vrouwelijk; 2. Je weet van alles over massa vernietigingswapens; 3. Als je vijf dagen weg gaat., hoef je maar een koffer mee te nemen; 4. De rij voor het toilet is altijd minstens 80% korter; 5. Je krijgt zelf alle flessen en potten open; 6. Vrienden van vroeger ze [...]

Tekst: Spreuken en gezegden deel 5

V Beter een vagina in de hand, dan de lucht van tien Wie hoog moet zal ver vallen Het varken op de mosterd binden Heden een dartel varken, morgen een verse worst Al is de trog nog zo vol, het varken gooit hem om Holle vaten zijn het leegst Veni, vidi, vaginalis (ik kwam en zag dat het kut was) Veni Vidi Fietsie Foetsie (Ik kwam en zag dat mijn fiet [...]

Tekst: Vlaamse gemeenten verkeerd uitgesproken in het Engels – met een knipoog

Onderstaande tabel bevat een humoristische lijst van Vlaamse gemeenten, met een creatieve twist: hoe zouden Engelstaligen deze namen uitspreken of interpreteren als ze puur fonetisch en zonder context gelezen worden? Het resultaat: grappige Engelse "vertalingen" en speelse omschrijvingen die vaak nergens op slaan, maar des te vermakelijker zijn.Let [...]

Tekst: Vreemde talen

LES 1: FRANS Dat is om zijn kas op te fretten = Ça c'est pour bouffer son armoire. De auto's snorren door de straten = Les auto's moustachent dans les rues. Echtgenoot = Vraiment profité. Een doodlopende straat = Une rue coulant mort. Het ligt aan mij = Cela couche à moi. Iemand om zeep brengen = Porter quelqu'un de savon. Ik hang de gek uit = J [...]

Tekst: Examen Engels: Jantje zag eens pruimen hangen

Een antwoord op een examen Engels waar de vertaling van "Jantje zag eens pruimen hangen" gevraagd werd. Johny saw es proimen hanging Oh ! As chicken eggs so groot It seemed that Johny would go plucking While his father 't him forboad. He thinks: as I will be very clever Then my father sees it not On this tree so full of prumkes He will not have it  [...]