Teksten - Verhaaltjes : PAPEGAAI PRAAT NIET
Deze tekst doorsturen naar uw vrienden via emailEen vrouw is eenzaam en besluit een papegaai te kopen om een beetje gezelschap te hebben en mee te praten. En dus gaat ze naar de dierenwinkel en kiest een mooi exemplaar uit en ook een mooie kooi om hem in te plaatsen.
Maar de papegaai wil niet praten en ze gaat terug naar de winkel en zegt: "Die papegaai die ik hier gisteren kocht praat niet."
De winkelier zegt: "Misschien moet je een laddertje plaatsen in de kooi, want papegaaien houden van een beetje beweging, misschien begint hij dan te praten."
Dus de vrouw schaft een laddertje aan en installeert dit in de kooi. De papegaai lijkt er blij mee te zijn en loopt de ganse dag het laddertje op en af.
Maar nog steeds praat hij niet en dus gaat de vrouw de dag nadien opnieuw naar de winkel om haar beklag te doen. "Die papegaai die ik hier kocht en gisteren een laddertje voor meenam wil nog steeds niet praten." zegt ze.
De winkelier zegt: "Ah zo, misschien moet je een schommeltje kopen om in de kooi te hangen, dat doen papegaaien namelijk graag, een beetje schommelen. Dan zal hij zich wat meer op zijn gemak voelen en beginnen praten."
De vrouw koopt een schommeltje en hangt het in de kooi. De papegaai begint direct te schommelen, maar nog steeds wil het dier niet praten.
Opnieuw gaat de vrouw terug naar de winkel en klaagt: "Die papegaai wil nog steeds niet praten, ook niet met het schommeltje!"
"Ik weet het al," zegt de winkelier, "er ontbreekt nog een spiegeltje in je kooi, papegaaien vinden het fijn om zichzelf te bekijken in een spiegeltje, dat zal hem wel aan de praat brengen."
De vrouw koopt het spiegeltje en vertrekt vol goeie moed naar huis.
De volgende dag echter staat ze weer in de winkel. Ze is boos en doet haar relaas: "Ik kocht hier een papegaai en hij wilde niet praten, ik heb alles gedaan wat je voorstelde, een laddertje, een schommeltje, een spiegeltje,... Alles, maar nu is hij dood!"
"Dood?" vraagt de winkelier verbaasd, "En heeft hij toevallig nog iets gezegd voor hij stierf?"
"Ja," antwoordde de vrouw, "hij zei: 'Verkopen ze daar geen eten in die winkel misschien...?' "
Hits: 9.081 - Score: 87% (45)
Willekeurige items uit TEKSTEN

Hij: "Heb ik jou niet ergens eerder gezien?" Zij: "Ja, en daarom kom ik daar niet meer." Hij: "Is deze stoel nog vrij?" Zij: "Ja, en als jij daar gaat zitten, is mijn stoel ook vrij." Hij: "Naar mijn huis of jouw huis?" Zij: "Beide. Jij naar de jouwe, ik naar de mijne." Hij: "Ik zou je graag nog eens willen bellen, wat is je nummer?" Zij: "Staat in [...]

Een lach voor mensen boven de 50 Toen ik mijn Blackberry kocht, dacht ik aan de zaak van 30-jaar die ik runde met 1800 werknemers, allen zonder een mobiele telefoon die muziek speelt, video's en foto's neemt en met Facebook en Twitter communiceert. Ik ondertekende onder dwang voor Twitter en Facebook, zodat konden mijn zeven kinderen, hun echtgenot [...]

Ik heb veertig jaar geploeterd, ik heb moeten werken als een paard! Ik heb nu een leuk pensioentje en we hebben wat gespaard. We wonen in een aardig huisje met als voortuin een plantsoen. Ik dacht: nou ga ik lekker rusten, omdat ik niets meer hoef te doen. Ik werk wel door, zei moe venijnig. Ik word nooit gepensioneerd. Het is niet meer dan recht e [...]

0. Een gemiddeld telefoongesprek duurt 30 seconden; 1. Vrijwel al het naakt op TV is vrouwelijk; 2. Je weet van alles over massa vernietigingswapens; 3. Als je vijf dagen weg gaat., hoef je maar een koffer mee te nemen; 4. De rij voor het toilet is altijd minstens 80% korter; 5. Je krijgt zelf alle flessen en potten open; 6. Vrienden van vroeger ze [...]

Vandaag zijn er nog veel mensen die, als het cijfer zeven schrijven, een horizontaal streepje zetten in het midden van het cijfer. De meeste lettertypes hebben dit echter laten verdwijnen. Maar weet je waarom dat streepje er eigenlijk ooit gekomen is? Daarvoor moet je ver teruggaan tot in de tijden van het Oude Testament. Nadat Mozes de Sinai berg [...]