Logo LachJeKrom.com
» Start » Teksten » Brieven » Bericht van de directie

Teksten - Brieven: BERICHT VAN DE DIRECTIE

Bericht van de directie

Beste medewerker,

Op de Algemene Directievergadering is het volgende besloten:

1. Kledij:

De kledij, waarmee u zich naar uw werkplaats begeeft, moet aangepast zijn aan uw salaris:

Wanneer u met Prada schoeisel en Gucci kledij rondloopt gaan wij ervan uit dat u meer dan genoeg verdient en dus geen salarisverhoging nodig heeft.

Wanneer u pover gekleed bent, moet u beter leren omgaan met uw geld, zodat ook u zich betere kledij kan veroorloven. We kunnen u in dit geval dan ook geen salarisverhoging toestaan.

Wanneer u de gemiddelde merkenkledij van Jan Modaal draagt, bevindt u zich in de middenklasse en stelt u het goed. U hebt dan ook geen salarisverhoging van doen

2. Familiale dagen en toegestane afwezigheid:

Elke medewerker heeft vanaf heden recht op 104 dagen per jaar. Ze worden ook wel eens "zaterdag" en "zondag" genoemd.

3. Middagpauze:

Magere mensen hebben recht op 30 minuten, omdat ze meer moeten eten om er gezond uit te zien.

Mensen met een normaal gewicht hebben recht op 15 minuten, om een afgewogen maaltijd te nuttigen en alzo op hun gewicht te blijven.

Mensen met overgewicht hebben recht op 5 minuten, meer tijd hebben ze niet nodig om een flesje "Slim Fast" te drinken en een dieetpilletje in te nemen.

4. Ziekteverlof:

Doktersbriefjes worden niet meer aanvaard. Als men naar de dokter kan gaan kan men ook naar het werk komen

5. Gebruik van de sanitaire voorzieningen:

Er wordt teveel tijd doorgebracht op de toiletten. Daarom is er vanaf nu een tijdslimiet van 3 minuten ingevoerd. Na deze 3 minuten gaat er een alarmsirene, wordt het toiletpapier vergrendeld, de deur geopend en wordt er een foto genomen.

Na 2 overtredingen zal uw foto uitgehangen worden op het Informatiebord onder de categorie: "Chronische Overtreder van het Arbeidsreglement"

6. Medische ingrepen:

Zolang u hier werkt, hebt u al uw organen nodig. Denk er daarom zelfs niet aan om één of ander te laten verwijderen. Wij hebben u intact aangenomen, elke latere operatie zal dan ook beschouwd worden als een vorm van contractbreuk.

Wij danken u bij voorbaat voor uw loyaliteit tegenover de firma.

Het is onze betrachting om een positief arbeidsbeleid te voeren.

Mogen wij u daarom dan ook vragen om al uw vragen, commentaar, zorgen, klachten, frustraties, irritaties, agressies en beschuldigingen aan iemand anders te richten dan aan ons.

Met vriendelijke groet,

De directie.

Willekeurige teksten

Tekst: WC reglement voor westvlamingen

WC RIGLEMENTEN VOE WESTVLAMINGEN !! Osje no tvertrek goat, moeje op tvolgende letten: Ist voere kart of voere neure, Doet oltied de grendel op de deure, Broek omleeghe, of je rok omooghe Azo bluft de bril oltied droge Ist voer e pisje of voe te kakken, Tis in de pot dat tmoet zakken En ejje nie vele gin tied, Ziet daje tpapier der nie neffens smiet [...]

Tekst: Geleerde praat

Geachte heer ingenieur elektriciteit, Ik mag u met plezier melden dat uw break-even afzet voltooid is. Uw ondernemingsplan heeft dividend de rentabiliteit gecrediteerd. Het heeft veel indruk gemaakt op de antagonisten van de solvabiliteit . Bij de protagonisten iets minder omdat de conjunctuur van de contaminatie niet zo denderend was. Ze waren zee [...]

Tekst: Breinbrekers deel 3

Een jongen vertrekt 's morgens naar school. Op het moment dat hij het huis verlaat kijkt hij via het spiegel op de klok. De klok heeft geen cijfers die de uren aan geven en de jongen vergist zich daarom bij het interpreteren van de tijd (hij vergeet er rekening mee te houden dat hij het spiegelbeeld van de klok ziet). Hij gaat er maar van uit dat d [...]

Tekst: Zoals het is

Hiermede wil ik U vragen of U onze afwatering eens in handen wil nemen. Wij verzoeken meer gas, daar ik op 5 maart een zoon heb bijgeboren, wat met door de drukte geheel door het hoofd is geschoten. Mijn moeder werd door de tand des tijds gedwongen bij mij te komen wonen. Mijn gezin telt vier ledematen. Daar mijn vrouw een zoon ter aarde heeft gesc [...]

Tekst: De echte alcoholtest

Tot mijn verbazing werd ik verleden nacht om 0:24 aan een nieuwe alcoholtest onderworpen. Het blazen in ademtesttoestel en ademanalysetoestel werd afgeschaft en vervangen door een leestest. Voor de politie een grote vereenvoudiging, maar als 'klant' zal je goed uit je doppen moeten kijken. De test zou volgens de ontwikkelaars onfeilbaar moeten zijn [...]