Teksten - Mannen en/of vrouwen: HAAR EN ZIJN VERHAAL

Haar verhaal:

"Hij was in een vreemde bui gisteravond. Ik dacht eerst dat hij me kwalijk nam dat ik het eten nog niet klaar had, maar daar zei hij niks van. De conversatie verliep stroef en ik dacht dat een bioscoopje hem goed zou doen.
Dan waren we er eens uit en toch intiem. Hij zag het eigenlijk niet zo zitten, maar ik vond het nodig er even uit te zijn. Uiteindelijk trok hij z'n jas aan en zei: 'nou laten we dan maar gaan'.

Onderweg was hij nog steeds heel erg timide, hij staarde maar wat uit het raam van de tram. Tijdens de film was het ook maar raar. Terwijl de hele zaal zich suf lachte, zat hij als een zoutpilaar stil te zijn. Ik dacht toen dat het aan mij lag, dus later in een cafeetje vroeg ik het op de man af.
Hij knikte maar wat van nee. Nee, dat café kon hem ook niet opfleuren. Ik vroeg hem of er dan iets anders was, maar ook dat ontkende hij. Ik voelde me zo onzeker. In de taxi naar huis zei ik hem dat ik van hem hield en toen sloeg hij z'n arm om me heen. Maar ik weet verdomme niet wat hij daarmee bedoelt, want hij zegt er niks bij en straalt niks uit. Dus daar werd ik alleen maar onzekerder van.

Eenmaal thuis denk ik, laat ik het dan gezellig maken, wie weet komt 'ie dan los. Kaarsjes aan, nog een flesje wijn opengetrokken. Gaat 'ie zitten zappen! Dus ik vraag opnieuw of er misschien iets aan de hand is. Zegt 'ie: 'had je dat niet al gevraagd vanavond, er is niks hoor, alles okee'. Ik voelde me zo ellendig, hij leek zich nergens voor te interesseren.

Nou, ik heb toen een verleidelijk hemdje aangetrokken en ik ging voor de televisie staan. Ik zei hem zo zwoel als maar kan dat ik vast naar bed ging. Hij boog zich opzij om het beeld te kunnen zien en zei: 'goed, ik kom zo'. Hij zag me niet eens.

Na twintig minuten kwam hij ook in bed en toen hebben we de liefde bedreven. Maar zelfs daarbij leek hij afwezig. Hij viel als een blok in slaap, maar ik lag nog uren te woelen. Ik maak me echt zorgen, hij heeft helemaal geen belangstelling meer voor me.
Zou hij een ander hebben?"

++++++++++++++++++++++++++
Zijn verhaal:

"Klotedag op kantoor. Moe. Toch nog geneukt."

5.374 100% (1)
Willekeurige teksten
Antilliaanse spreekwoorden
Hij ging plankgas op z'n rem staan Dat bepaal ik zelf wel uit. Ik ga niet met jou onder discussie. Ik weet het zeker, denk ik. Dit steekt er met kop en schotel bovenuit. Dat is er met de paplepel ingeslagen. Dat is niet tegen Dobermannsoren gezegd. Ik ben er helemaal infuus van. Hij kreeg een staande ovulatie. Dan sta je mooi voor Jan met de korte  [...]
Leuke zinnetjes
1. De meeste mensen verdienen elkaar. 2. Alle goede mensen sterven te vroeg. 3. Degene die snurkt valt het eerst in slaap. 4. De lengte van een huwelijk is omgekeerd evenredig met de hoeveelheid geld die besteed is aan de bruiloft. 5. De kado's die je koopt voor je echtgenote zijn nooit zo goed en handig als de kado's die je buren kopen voor hun ec [...]
Happy 2017
Eerste 15 gratis kubieke meter water afgeschaft. Zorgverzekering verdubbeld. Blijven betalen voor de zonnepanelen van mijn buurman en alle rijken. Diesel opslag en taks verhoging op dieselwagens. Elektriciteit is een luxeartikel, B. T. W wordt 21%. Roerende voorheffing voor de kleine belegger van 25% naar 27%. Ons pintje en Cola belasten, nog eens  [...]
Het verloop van de barbecue
Na vele lange koude wintermaanden komt de lente eindelijk in het land en kunnen we ons beginnen klaar maken voor het BBQ-seizoen. Om hiermee goed van start te gaan is het natuurlijk héél belangrijk om de noodzakelijke etiquette van dit sublieme outdoor cooking, zoals enkel een echte man dit kan doen, eens op te frissen. Wanneer een man vrijwillig [...]
Sollicitaties in een interimkantoor
"Feitenlijk alleenstaand single en wonend in een gekocht huis dat van men eigen is" = ... Dit zijn de competenties van een kandidaat die reeds bij "Maiski" had gewerkt: - Salaat in pottekes doen - Salaat kuisen - Salaat sorteeren - Alles wat met salaat maaken heefd Een spontane sollicitatie in de verkoop: "Ik kan goet met mensen om, mensen hebben m [...]
Zeer interessante theorie
Het meest oneerlijke aan het leven is de manier waarop het eindigt! Ik bedoel, oké, het leven is hard, het kost je je leven en wat krijg je op het eind ervan? Je gaat dood. Daarom denk ik dat het leven eigenlijk andersom zou moeten zijn. Ongeveer zo... 1. Eerst ga je DOOD. Ach dan heb je dat alvast achter de rug. 2. Dan breng je een aantal jaren [...]